Zarząd stowarzyszenia

Piotr Sienkiewicz
p.o. Prezesa Zarządu

Wydział Elektroniki
Kierunek Elektronika i Telekomunikacja
piotr.sienkiewicz@bestwat.org.pl

Radosław Kucharz
Prezes Zarządu

Wydział Cybernetyki
Kierunek Informatyka
radoslaw.kucharz@bestwat.org.pl

Sekretarz Stowarzyszenia

Komisja Rewizyjna

Wojciech Malinowski

Wydział Cybernetyki
Kierunek Informatyka
wojciech.malinowski@bestwat.org.pl

Członkowie zwyczajni stowarzyszenia

Martyna Wytrykowska

Wydział Elektroniki
Kierunek Elektronika i telekomunikacja
martyna.wytrykowska@bestwat.org.pl

Karolina Chudzińska

Wydział Logistyki
Kierunek Logistyka
karolina.chudzinska@bestwat.org.pl

Patrycja Wojda

Wydział Logistyki
Kierunek Logistyka
patrycja.wojda@bestwat.org.pl

Paweł Gostkiewicz

Wydział Inżynierii Lądowej i Geodezji
Kierunek Geodezja
pawel.gostkiewicz@bestwat.org.pl

Ewelina Mika

Wydział Cybernetyki
Kierunek Zarządzanie
ewelina.mika@bestwat.org.pl

Eryk Starczewski

Wydział Elektroniki
Kierunek Energetyka
eryk.starczewski@bestwat.org.pl

Justyna Prokop

Wydział Mechatroniki
Kierunek Mechatronika
justyna.prokop@bestwat.org.pl

Monika Wodyk

Wydział Logistyki
Kierunek Logistyka
monika.wodyk@bestwat.org.pl

Jakub Sawczuk

Wydział Cybernetyki
Kierunek Informatyka
jakub.sawczuk@bestwat.org.pl

Paweł Mazurek

Wydział Elekroniki
Kierunek Elektronika i telekomunikacja
pawel.mazurek@bestwat.org.pl

Kamil Kacprowicz

Wydział Elektroniki
Kierunek Elektronika i telekomunikacja
kamil.kacprowicz@bestwat.org.pl

Natalia Sosnowska

Wydział Inżynierii Lądowej i Geodezji
Kierunek Budownictwo
natalia.sosnowska@bestwat.org.pl

Honorowi członkowie stowarzyszenia

Jacek Woźniak

Ze Stowarzyszeniem BEST WAT byłem związany od roku 2007, będąc na początku członkiem zwyczajnym. W kolejnych latach miałem przyjemność pełnić funkcje pełnomocnika zarządu ds. PR oraz v-ce prezesa ds. marketingu.