Rekrutacja 2017

Dołącz do Nas już dziś!

Jeżeli chcesz do nas dołączyć napisz e-maila do Patrycji Wojdy: patrycja.wojda@bestwat.org.pl
w treści podaj imię, nazwisko, wydział, kierunek.

Lub poprzez formularz znajdujący się na dole strony.

Dołącz do najlepszych.
Więcej informacji na plakacie!


captcha

Współpraca z ELPRO!

Informujemy, że Stowarzyszenie Studentów BESTWAT nawiązało współpracę z Ośrodkiem Kształcenia Zawodowego ELPRO Sp. z o.o.

RABAT 50% dla studentów WAT
na szkolenia komputerowe AUTODESK z aktualnej oferty ELPRO Sp. z o.o.
za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej WAT!

Z przyjemnością informujemy, iż Studenci Wojskowej Akademii Technicznej uprawnieni są do 50% rabatu na szkolenia komputerowe: AutoCAD i Norma Pro, z tytułu współpracy zawartej z inicjatywy Stowarzyszenia BEST WAT i Biura Karier.

elpro1 elpro2

 

Pobierz aktualną ofertę kursów (pdf)

Szczegółowe informacje na temat oferty znajdą Państwo na stronie internetowej www.elpro.lublin.pl
Zapraszamy!
ELPRO Sp. z o.o. Oddział Warszawa
ul. Mińska 63A, 03-828 Warszawa
tel.: 22 247 29 07, tel. kom.: 504 268 292
e-mail: biuro.warszawa@elpro.lublin.pl

BESTWAT na MotoSerce 2014

26 kwietnia członkowie BESTu wzieli udział w Finale akcji MotoSerce w Parku Bródnowskim. Nie brakowało atrakcji.  Mimo deszczowej aury atmosfera była świetna. Uczestnicy, co najważniejsze, mogli oddać krew w jednej z dwóch mobilnych stacji: Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa lub Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie i w ten sposób uratować komuś życie. Na imprezie nie zabrakło pokazów motocyklistów i ich maszyn.  Wydarzenie uświetniała obecność służb mundurowych: Straży Miejskiej m.st. Warszawy, Pogotowia Kolejowego PLK PKP, podchorążych SGSP, którzy prezentowali możliwości straży w ratownictwie drogowym, Wydziału Ruchu Drogowego stołecznej komendy Policji, Młodzieżowej Grupy Ratowniczej DOPR Warszawa oraz najliczniej reprezentowanego Wojska Polskiego z podziałem na Siły Powietrzne, Marynarkę Wojenną i Wojska Lądowe. Największą popularnością wśród uczestników cieszył się KTO Rosomak należący do naszej uczelni (zdjęcie poniżej).

DSC_0194